Stavebníctvo
Roman Udvardy
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Devičany
- Od roku
- 2013
- IČO
- 47 381 191
Roman Udvardy
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 935 04 Devičany
- Na trhu od
- 14. augusta 2013
- IČO
- 47 381 191
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 13
- rokov na trhu
- 2013
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Roman Udvardy
Roman Udvardy – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Devičany. Podniká od 14. augusta 2013.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Roman Udvardy
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 381 191
- Dátum vzniku
- 14. augusta 2013
- Miesto podnikania
- 935 04 Devičany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Levice, vložka č. 420-26566
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Roman Udvardy zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Roman Udvardy?
Miesto podnikania je v obci 935 04 Devičany.
Čím sa Roman Udvardy zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Roman Udvardy?
IČO je 47 381 191.
Odkedy podniká Roman Udvardy?
Podnikanie začalo 14. augusta 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.